تبلیغات
سایت تفریحی پیچول - فال روزانه - شنبه 12 بهمن
فال روزانه - شنبه 12 بهمن
شنبه 12 بهمن 1392 ساعت 10:13 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست امین پیچول | ( نظرات )
فال روزانه - شنبه 12 بهمن
pichool

فال روزانه متولدین فروردین

امروز اطلاعات جدید و جالبی در مورد مسایل روح و متافیزیک دریافت خواهید کرد. این اطلاعات را از کتاب، مجله، اینترنت یا تلویزیون کسب می کنید. همین باعث می شود تا به یادگیری آنها علاقه مند شوید و برای حضور در این گونه کلاس ها ثبت نام کنید. درک بالای ذاتی شما نیز در این مسیر بسیار کمک کننده خواهد بود. بعدازظهر امروز نیز منتظر تماس فردی باشید که مدت های طولانی از او بی خبر بوده اید. امروز بسیار تمایل دارید عادت های قدیم خود را کنار بگذارید و به شیوه ای جدید زندگی کنید. یکی از کارهای جالب تغییر مسیر همیشگی است و به واسطه آن با فرد جدیدی آشنا می شوید که می تواند به دوستی منتهی شود.

فال روزانه متولدین فروردین

رویاها و تخیلاتی که امروز دارید به شما کمک می کنند تا متوجه شوید به چه روشی می توان مسایل مالی را مدیریت کرد. از روزنامه ها و مجلات نیز ایده های جالبی دریافت می کنید. خلاقیت شما امروز زیاد است اما بهتر است پیش از عملی کردن تفکراتتان به خوبی در مورد آنها فکر و تحقیق کنید. خیلی عجله به خرج ندهید. امروز روش های مهرورزی خود را می خواهید تغییر دهید یا وارد رابطه عاشقانه جدیدی بشوید. برای جلب توجه طرف مقابل نیز به جادوی کلمات و جملات ارزشمند پناه می برید و واقعا نیز موثر خواهند بود.

فال روزانه متولدین خرداد

یک رویداد اجتماعی یا دورهمی دوستانه باعث می شود تا در مسیر جدیدی از علاقه مندی ها قرار بگیرید. در این میان با افراد پرهیجان و جالبی نیز آشنا می شوید. حتی ممکن است یاد دوستان قدیم خود کنید و به سراغ آنها بروید تا دیداری تازه کنید. آینده در انتظار شما است و اگر با مسایلی روبه رو شدید که درهای جدیدی به رویتان باز کردند، تعجب نکنید. فقط از روز خود لذت ببرید. امروز رابطه خود را نونوار خواهید کرد و تغییرات ارزشمندی در آن به وجود خواهید آورد. امروز می توانید در هر رابطه ای، حتی مشکلات با هم حرف بزنید و به نتایج خوب و ارزشمندی دست برسید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز خبرهای ارزشمند و جالبی به شما خواهد رسید. یا شاید با آدم های جالب یا تجهیزات جدید روبه رو شوید. همه این مسایل می تواند همگام با کاری باشد که مدت ها است در حال انجام آن هستید. به واسطه استعدادهای درونی که دارید باید امروز منتظر پیشرفت و ارتقا موقعیت شغلی خود باشید. از همه فرصت ها خوب استفاده کنید. نیروهای امروز شادمانی خوبی به رابطه عاطفی شما می بخشند. امروز حس های بسیار عالی دارید و اگر مجرد هستید، حتما بیرون بروید و با آدم های جدید آشنا شوید.

فال روزانه متولدین مرداد

اطلاعاتی که از دیگران دریافت می کنید و مهارت های شما باعث می شوند تا در مسیر تحقق هدفی که مدت ها است به آن فکر می کنید قدم بردارید. به همین واسطه با افراد جدیدی آشنا می شوید و با آنها همکاری خواهید داشت. این افراد بسیار جالب، پرانرژی و دوست داشتنی هستند و در کنار آنها احساس راحتی خواهید داشت. اما همیشه حواستان به اطرافتان باشد. امروز ممکن است وارد رابطه جدید تا نوع دیگری از رابطه بشوید. انرژی های امروز به گونه ای هستند که فاز فکری و احساسی شما را تغییر می دهند و شما را به سمت و سوی جدید می کشانند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ممکن است مهمان داشته باشید. فردی دوست داشتنی با یک بغل اطلاعات ارزشمند و جالب که همه زندگی شما را تغییر می دهد. این خبرها باعث تغییر شیوه زندگی شما می شوند. ممکن است امروز در جلسه هایی شرکت کنید که بحث اصلی آنها در مورد متافیزیک و روح و معنویات است. با مطالعه کتاب، مجله یا مقاله در اینترنت می توانید در این زمینه اطلاعات کامل تری دریافت کنید. امروز می توانید به معنای واقعی کلمه بدرخشید. انرژی های امروز باعث می شوند تا خوبی های شما بیشتر دیده شوند. از این فرصت برای بودن در کنار فرد موردعلاقه خود استفاده کنید.

فال روزانه متولدین مهر

رویدادهای اجتماعی یا دورهمی های دوستانه باعث می شود تا با افراد جدید و جالب و دوست داشتنی آشنا بشوید. افرادی که می توانند در طرز فکر شما تاثیر بگذارند و شما را در رسیدن به هدف ها و آرزوهایتان کمک کنند. از این فرصت و این آدم ها استفاده کنید. امروز می توانید پروژه هایی که در ذهن داشته اید را آغاز کنید و برای پیشرفت آنها برنامه ریزی درست و اساسی داشته باشید. از انرژی های امروز نهایت استفاده را ببرید. در مورد رابطه عاطفی خود نیز بهتر است صادق و روراست باشید. امروز می توانید مکالمه های خوبی با هم داشته باشید و اگر مشکلی هست به راحتی برطرف کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز احتمالا شاهد تغییرات جالبی در زندگی خود خواهید بود. ممکن است خبرهای غیرمنتظره ای از منابع جدید دریافت کنید که بسیار موجب خرسندی شما باشند. این خبرها می توانند در مورد پیشرفت کار یا ازدیاد درآمد باشند. همه این خبرها و اطلاعات شما را به سمت درهای تازه ای در زندگی سوق می دهند و تغییرات مهمی در آن ایجاد می کنند. در مورد مسایل عاطفی و عاشقانه نیز شاهد تغییرات بسیاری خواهید بود. امروز ممکن است با فردی ملاقات داشته باشید که ذهن و قلبتان را درگیر خود می کند. از تغییرات استقبال کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز خلاقیت و ایده پردازی های شما زیاد خواهد بود. استفاده بسیاری هم از فناوری های مدرن خواهید داشت تا شما را سریع تر به اهدافتان برسانند. در این مسیر در جوامع و جلسه های گروهی نیز شرکت می کنید که به واسطه آن با آدم های جدید ملاقات خواهید داشت. همه این مسایل می توانند باعث تغییر فاز فکری یا سبک زندگی شما بشوند. بعدازظهر امروز را به فرد موردعلاقه خود اختصاص دهید. امروز تا می توانید به ظاهر و لباس های خود رسیدگی کنید. مخصوصا وقتی قرار است به ملاقات فرد دلخواهتان بروید.

فال روزانه متولدین دی

امروز احتمالا در یک کلاس، کارگاه آموزشی یا رویداد اجتماعی شرکت خواهید کرد که به مسایل متافیزیک و معنوی می پردازند. علاقه به مسایل ماورایی همه ذهن شما را پر می کند و در درون خود نیز استعدادهایی در این زمینه احساس می کنید. تفکرات امروز شما تا هفته های آینده نیز ادامه خواهند داشت. از نظر عاطفی روز بسیار خوب و ارزشمندی را خواهید داشت. می توانید با شریک عاطفی خود به مکان های جدید بروید و تجربیات جالب و جدیدی داشته باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز اطلاعات و خبرهای جالب و جدیدی دریافت می کنید. این اطلاعات را یا از تلویزیون می شنوید یا در مجله، کتاب یا اینترنت مطالعه می کنید. همه آنها به شما کمک می کنند تا در حوزه جدیدی از دانسته ها وارد شوید که جذابیت بسیاری هم برایتان دارد. هر فکر و ایده ای که در این زمینه به فکرتان می رسد یادداشت کنید تا بعدها بتوانید از آنها استفاده کنید. امروز با انرژی های خوبی که دارید، می توانید راطه عاطفی خود را به سمت و سوی بسیار خوبی بکشانید و از لحظه های با هم بودن نهایت لذت را ببرید. این لحظه ها را قدر بدانید و از همه فرصت هایش خوب استفاده کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

خبرهای غیرمنتظره امروز در مورد مسایل مالی شما را از نگرانی های اقتصادی بیرون می آورند. این خبرها باعث می شوند تا آینده امن و مطمئن تری را در زمینه مالی برای خود متصور شوید و از این لحاظ آرامش بیابید. این خبر می تواند افزایش حقوق یا ارتقا شغلی باشد. به واسطه این تغییرات احتمالا یک جشن شادی در خانه شما برگزار خواهد شد. امروز ملاقات هایی با آدم های جدید خواهید داشت. امروز این فرصت و شهامت را خواهید داشت تا به فردی که مدت ها است او را دوست دارید ابراز علاقه کنید و دوست ندارید فرصت های خود را از دست بدهید

مرتبط با: فال روزانه ,


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
manicure شنبه 2 اردیبهشت 1396 10:26 ق.ظ
Excellent goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you are just extremely fantastic.
I actually like what you've acquired here, really like what you are saying and the
way in which you say it. You make it entertaining and you still take care of to keep it wise.
I can't wait to read far more from you. This is really a great
web site.
BHW شنبه 26 فروردین 1396 09:43 ق.ظ
My brother suggested I might like this web site.
He was entirely right. This submit truly made my day.
You cann't consider just how a lot time I had spent
for this information! Thank you!
manicure یکشنبه 20 فروردین 1396 06:22 ب.ظ
I blog quite often and I genuinely appreciate your information. Your article has
truly peaked my interest. I'm going to take a note of your
website and keep checking for new details about once per week.
I subscribed to your RSS feed as well.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :